Sold upwork with laptop

Discussion in 'All Other Social Media Accounts & Services' started by Andriy112233, 7/29/24.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Andriy112233

    Andriy112233
    Expand Collapse
    Unverified Member

    0   0   0

    Offline
    Joined:
    7/29/24
    Posts:
    1
    Likes Received:
    0
    My Location:
    Price $:
    10
    Make Offer
    Я працюю в цій сфері більше 5 років і маю великий досвід, і якщо це важливо для вас, прочитайте цей пост і ознайомтеся з умовами співпраці, я впевнений, що у нас буде довго співробітництво. З мого боку ви можете розраховувати на цілодобову підтримку та вирішення питань, які можуть виникнути під час використання вашого облікового запису.

    Облікові записи UpWork+pay будуть зареєстровані на одну особу з цілодобовим доступом до ноутбука.
    Підтримка також буде доступна 24/7

    Регіон - Україна, вік від 18-30 років.

    Ми реєструємо для вас обліковий запис, надаємо вам доступ для заповнення всіх даних, а потім проходимо верифікацію. Під час цього процесу я допоможу вам заповнити всю необхідну інформацію.

    Умови: вартість оренди аккаунта 100$. Є кілька варіантів оплати

    1. Передоплата 10$ (ПІСЛЯ ПЕРЕВІРКИ) і в кінці місяця 80$ (загальна сума 90$)

    Під час нашої співпраці ви отримуєте доступ до ПК, який працює ідеально і не впливає на швидкість вашого працювати. Ви не будете обмежені в часі користування своїм ПК, у вас буде доступ до нього 24/7 і ви зможете користуватися ним у будь-який зручний для вас час.

    Пишіть, будь ласка, тільки тим, хто зацікавлений у співпраці і хто визначений виключно умовами, які я описав у цьому пості. Це допоможе нам мати з вами довгострокову співпрацю.

    Якщо Вас зацікавило це оголошення, зв'яжіться зі мною для обговорення подальшої співпраці - telegram @print_3DWorld
     
    • This user is inactive. Hasn't logged into their account in over 60 days.
  2. Hulk

    Hulk
    Expand Collapse
    General Support Moderator
    General / Expediting Support (Staff): This account handles general/expediting support transactions Verified Status: This user has completed basic background and ID verification Moderator Status (Non Employee): This account handles basic community support inquiries

    17   0   0

    Offline
    Joined:
    1/31/14
    Posts:
    43,137
    Likes Received:
    337
    This thread is not allowed on PlayerUp. Disabling it.
     
Thread Status:
Not open for further replies.